Novinky
.

24. prosince 2011
Krásné svátky vánoční a šťastný nový rok!!

 

7. srpna 2011
Dovolená v Beskydech byla pro změnu nacucaná vodou. :) Prvních pár dnů hodně pršelo, ale druhá polovina týdne, to už bylé jiné kafčo. Oblíbené výletování po blízkém či dalekém okolí, aportování míčků či talíře, to bylo na denním pořádku. A opět háravá Sendynka, také už tradičně. Tentokrát měl Ben konkurenci v podobě místního labradora.

Foto tady!!!!

 

7. července 2011
Tak Beníček poprvé viděl moře. :) Dovolená v Chorvatsku se vyznačovala extrémně vysokými teplotami, které náš psík vyloženě nesnáší, takže 99% dovolené trávil v klimatizovaném bungalovu. Donutit ho odpoledne jít se vyvenčit byl nadlidský úkol. Vykoukl z verandy, tři kroky k blízkému keři, zvedl nožku a pelášil zpět do postele. :) Ráno i večer si to ale užíval, na pláži se mu vyloženě líbilo.

Foto tady!!!!

 

4. června 2011

Letošní ročník coursingového speciálu pro plemeno Parson Russell terier proběhl opět v Brně v Mariánském údolí. Beníček opět ve třídě veteránů sám, takže opět první místo. :) Užil si to maximálně, běhal dle svých představ (nadběhnout, zalehnout, číhat, ulovit), nezklamal. :)

 

Blíží se další ročník PRT Cupu!!!!

 


8. dubna 2011
Další výpadky, tentokrát víc jak měsíční, měla jsem nefukční počítač. Prostě když se má něco po.... tak se to po... pořádně. :)

Příprava PRT Cupu 2011 je v plném proudu, poděkování hlavně patří Míši Bálkové, která vše koordinuje.Tak se pěkně hlaste, ať se nás tam hodně sejde.

Taky začala klíštěcí sezona. O víkendu jsem z Bena stáhla na šest kousků, dva měl zapité ve slabinách. Pěkně velké hnusné savce, bleee.

 

23. února 2011
Máme nové stránky. Konečně. :) Staré webovky byly staršího data a obsahovaly značné množství starých informací, kolikrát zavádějících. Tak i proto tato inovace.

 

15. února 2011

Před více jak rokem umřela mým rodičům jezevčice Aida. Bylo velké smutno, které rozptýlila fenka krysaříka Chanel. Ta ale patří bratrovi, který se teď od rodičů odstěhoval i se psem. Opět bylo smutno. Nakonec se ale máma rozhoupala a rozhodla se pořídit si nového pejska. A tak je ode dneška novým členem jejich smečky pejsek plemene trpasličí jezevčík, Alf. Zbarvením černý tygr, povahou beránek. Zatím. Už proběhlo i seznámení s Beníkem, který je nadšený z nového psího kamaráda. Tak doufejme, že mu to nadšení vydrží.

Alf má rodiče s průkazem původu, on ale PP nemá. Bohužel se mi zatím nepodařil zjistit proč, psa sehnal bratr, který je v tomto směru dost nespolehlivý. Tak snad to nebude nic vážného.

 

8. února 2011
A je to konečně tady!! Opět společně s chs Killers Hole pod vlajkou MSC pořádáme druhý ročník courisngového speciálu Parson Russell terier Cup 2011!!!!!

Více informací hledejte v akcích PRT.

 

 

1. ledna 2011
Loňský rok nebyl moc dobrý, rodina přišla o několik členů, nejbližším byla babička paničky. Řešila se spousta věcí a tak se pejskařina omezila na procházky a příležitostné blbnutí s talířem nebo balonkem. Doufejme, že letošek bude mnohem veselejší.

 

Děti nám povyrostly, babičky snad budou hlídat a já s paničkou budeme zase něco podnikat.


 

member

.