Novinky
.

31.července - 7. srpna 2010

Už tradičně posledních sedm let jezdíme každý rok v tomto termínu na dovolenou na Ramzovou. Letos tomu nebylo jinak. Stejné místo, stejní lidé, bezva výlety, prostě paráda. A stejně jako loni moje psí kamarádka, fenka bernského salašnického psa, Sendy, hárala. :)

Hory jsme si užili, uvidíme, kam příští rok. Chata pro tolik rodin s malými dětmi (a pořád se ty mrňata množí) už přestává stačit.

Fotky z dovolené najdete zde

 

Rád bych ještě touto cestou upozornil případné nevěsty, které mají zájem o můj genetický materiál, že s fenečkou, která nebude mít vyšetřené luxace patel a dědičné choroby očí (nejlépe samozřejmě genetický test) nic nebude. Ideálně ještě vyšetřená ouška. Prosím majitele fenek, aby vzaly toto v potaz a jestliže nechtějí na tyto podmínky přistoupit, nemá smysl nás kontaktovat. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkuji.

 

2. července 2010

Jelikož moje maličkost dospěla do věku, kdy je z coursingového pohledu považována za veterána, nemůžeme už jezdit na bodovací coursingové závody. Je to škoda, protože naše robátka dospěla do věku, kdy se s nimi dají obrážet akce, případně je uschovat u některé babičky. Tak jezdíme alespoň po speciálech a ten dnešní, Nejen ohaří speciál, který pořádalo MSC, stál opravdu za to. To kouzlo závodů, které nás nadchlo na začátku mé coursingové kariery, to tady po dlouhé době zase bylo. Tak uvidíme, jak moc bude budoucnost přát a kolik takových speciálů opět odběhneme.

Parsonci obecně si vedli velice dobře. Ať už byly s průkazem původu či bez, všichni bez rozdílu obsadili stupně vítězů. Já utrpěl i přes otřesný první běh (prostě moc přemýšlím a pak běžím, kam nemám), vítězství, neb jsem byl v kategorii veteránů sám. Tímto bych chtěl vyzvat všechny dědečky, aby zahodily hůlky a vrátily se ke střapci, ať mám motivaci pořádně běhat.

Moc díky MSC a sponzorům za super strávený den. Fotečky najdete zde

 

12. června 2010

Naše první letošní coursingová akce a rovnou parsoní speciál. Všechno super klaplo, dojelo přes třicet pejsků, bezva atmosféra, pořádně jsem si zaběhal, co víc si přát. Více se dočtete v PRT akcích Fotečky opět obstaral Pes Jíra a opět super pokoukání.

 

18. února 2010

Dnes se ze mě stal malý pacient. Panička mně nechala v Ordinaci Xenopus vyčistit zoubky a mám je teď krásné jako mladíček. S ovázanou nožkou (měl jsem tam píchanec při uspání) jsem doma u dětí vzbuzoval soucit a sympatie, hlavně u Matýska. Tak to zítra kápne sladká odměna.

 

8. února 2010
A je to konečně tady!! Opět po roční odmlce společně s chs Killers Hole pod vlajkou MSC pořádáme druhý ročník courisngového speciálu Parson Russell terier Cup 2010!!!!!

Více informací hledejte v akcích PRT.

 

member

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. února 2010
Loňský rok byl ve znamení oddechu. Krom jednoho coursingového závodu jsme poctivě lenošil v rodinném kruhu. Máme doma dvě malé děti, a jak panička říká, je skoro jako svobodná matka. Rozuměj, páneček moc pracuje. Ale letos už jsou obě děti vhodné na odložení u babiček. Jinými slovy letos končí má coursingová kariera, příští rok už budu veterán, tak abych si to letos ještě pořádně užil.

 

Také jsme změnili veterináře. O moje zdravíčko teď pečuje panička Šaktí a Blacky z ordinace Xenopus. Taky už mají založenou chs Rychlá tlapka.


 

member

.