Novinky
.

 

member

.

 

4. října 2009
Tak snad teď, když už máme stránky ok, je bude panička aktualizovat častěji. :) Takže jen v rychlosti, protože vypisovat všechny výlety zpětně by asi panička nezvládla.
Zúčastnili jsme se letos jen jednoho coursingového závodu a to Seilina memoriálu, který se běžel v Brně Dvorská. Za další parsony už jen pouze Dag, konečné skóre, Dag první a já druhý. Jinak jsme odběhali nějaký ten courisngový trenink pod vlajkou Českého psa.


Také jsme změnili veterináře. O moje zdravíčko teď pečuje panička Šaktí a Blacky z ordinace Xenopus. Taky už mají založenou chs Rychlá tlapka.


22. května 2009
Od poslední aktualizace utekla spousta vody a navíc nám nějaký neřád zaviroval stránky a nebyl čas vše napravit.Tak jen stručně, co u nás nového.


Stal jsem se coursingovým vítězem pro rok 2008 na Slovensku. V ČR je to za parsony Dagles, tímto mu moc gratulujeme.

member

.

Matýsek oslavil svoje třetí narozeniny, pěkně mu to mluví a snaží se mě komandovat. Zatím se jen snaží.
5. května se naše smečka rozrostla o dalšího človíčka, malou paničku Zuzanku. Zatím je s ní děsná nuda, jen leží a občas piští. Ale i tohle mimčo, stejně jako Matýska, si ohlídám.

 

member

.

Naše sportovní plány pro letošek nejsou velké. Jen nějaký coursing, nic víc. Panička říkala, že je znechucená vším, co se kolem pejsků děje. Mě to moc nevadí, hlavně když se mnou bude blbnout venku. :)

Před Vánoci nás opustila jezevčice Aida. Už se prohání po nebeských loukách. Malou náplastí je nám za nic fenečka pražského krasaříka, Chanel. Je to živel, rozený sporťák. Pokud to jen trochu majitel dovolí, panička by ji ráda ukázala coursing i flyball, protože na to rozhodně má.

 

Ještě k parsoním miminkům. Tři kousky mají v naší domovské chs Fox Meadow´s a mimča čekají i v chs Paleur.

 

Taky panička doplnila všechna čísla coursingového zpravodaje Tlapky v trapu, pokud by si někdo chtěl počíst.

.

Přejeme všem pejskům i jejich páníčkům krásné Vánoce a šťastný celičký příští nový rok.

.

pf09

.