Benny a sport

Panička je takový sportovně psí nadšenec. Všechno by chtěla dělat. A tak musím mít rozum alespoň já a vysvětlím jí, že ne všemu se můžeme věnovat naplno a ještě k tomu závodně.

member

Naším Top sportem je coursing. Tomu se věnujeme, dá se s trochou nadsázky říct, profesionálně. :) Tady mi to totiž panička nemůže kazit a tak dosahuju výborných výsledků.

member

Nejnověji se věnujeme flyballu. Dá se říct, že i to je sport, kde mi to panička nemůže kazit a dá se předpokládat, že se jednou podíváme i na nějaké závody. Zatím jsme začátečníci a běháme jen na shootu. Ale trénujeme usilovně.

member

Mezi naše oblíbené sporty dále patří dogfrisbee a agility. Frisbee je hlavně moje srdcová záležitost, kvůli talíři už měla panička dokonce prokouslou ruku (ne ode mě, ale od pitbula, který mi chtěl talíř vzít). Já lítací talíř fakt miluju. Taky jsme jich už slušnou řádku zničili, protože sehnat kvalitní talíř je věc velmi nelehká.
Agility zase baví paničku. Ale já jsem lišák mazaný a na parkuru si dělám co chci. Když mám náladu, běhám jako malý bůžek a okolí mi prorokuje slibnou karieru. A z toho se mi nechce a velmi zlobím. Jinými slovy to chce čas a hlavně usilovně trénovat. Bohužel na to teď nemáme čas ani prostor. Agility i frisbeečko jsou naše doplňkové sporty, abych si udržel figuru a kondičku.

member

member

Panička ještě přišla s jedním sportem a to je dogtrekking. Máme komplet výstroj, ale bohužel jsme zatím šli pouze jeden jediný pochod (ten jsme mimochodem nedošli, protože panička mi v polovině odpadla). Pak ale zjistila, že se rozrosteme o Matýska a od té doby ještě nebyl čas ani na trenink. Ale Matýsek už má parádní sedačku a tak jen co se rozjaří, vyběhneme do lesa a to by v tom byl čert, abychom zase nezačali chodit.

member