Bennyho rodina

member

Tak rodinu je potřeba rozdělit na tu lidskou a psí.

Moje člověčí smečka alias rodina se sestává z pánečka Boba, paničky Andy a pidipánečků Matýska a Zuzanky
Páneček Bob je počítačový grafik a dělá všechno možné. Hodně pracuje a rád fotí, což je dobře, protože je moc šikovný a mám spoustu krásných fotek. Ikdyž mě nikdy nedrezůroval, má můj přirozený respekt.

member

Panička Andy je zrovna teď na mateřské dovolené. Jinak je geodet. S paničkou chodíme cvičit, sportovat, na výstavy a vůbec všeobecně blbneme.
Matýsek se. narodil se v březnu 2006. Řeknu vám, je to fajn mít doma něco takového. Dobře se mu kradou sušenky, má spoustu hraček, o které se dělíme a vůbec je s ním psina.

V roce 2009 se narodila malá Zuzanka. Zatímto je ještě fakt malé pískle, tak akorát na hlídání.

Psí rodinka, to je sestřička Ashley a bráškové Ice a Agent. A samozřejmě máma Queenie a táta Wallace.

Sestřička Adorable Witch "Ashley" není žádná čarodějnice, ale neuvěřitelně milá holka. Zůstala s mámou a docela jim to spolu klape. S Ashley se vídám na výstavách, ale taky na norovačkách nebo na coursingu. Co se týče výstav, je daleko šikovnější než já a už mi to natřela i v coursingu. A to měla dokonce krátce po porodu svých prvních štěňátek.

member

Bráška Artic Ice bydlí v Praze. I on už se stal zasloužilým rodičem krásných štěňátek. Jeden z jeho synátorů bydlí dokonce tady v Brně. Ice je taky úspěšný výstavní manekýn a šikovný v poslušnosti.

Bráška Agent bydlí v Brně. Moc se nevídáme, ale je povahově podobně střelený jako já.

Nesmím samozřejmě v rámci rodiny opomenout svoje ratolesti. Jsem hrdým tátou deseti krásných dětí. Mám čtyři dcerky a šest synátorů od dvou psích dam.